UPOZORNĚNÍ - PROSÍM ČTĚTE - JAK SE VYHNOUT TECHNICKÝM POTÍŽÍM

INFORMACE K PŘÍPADNÝM TECHNICKÝM POTÍŽÍM SE ZVEŘEJŇOVÁNÍM PŘÍSPĚVKŮ

V poslední době se objevují u některých uživatelů těchto stránek, tedy u návštěvníků a přispěvatelů nepřetržitého online mítinku "Ako to vidí Bill" technické potíže se zveřejňováním. V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM PŘÍSPĚVKY MIZÍ, NEJEDNÁ SE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O CENZURU. NIC TAKOVÉHO V RÁMCI NAŠICH AA TRADIC...

Nepřetržitý on-line meeting: Jak to vidí Bill

Dátum: 23.11.2014

Vložil: Marti Travolta

Titulok: Re:Jak to vidí Bill 1. / Ako to vidí Bill 1.

Ahojte Marti alkoholik

Pitie sa mi vymklo z ruk a stal som sa alkoholikom. Hladal som priciny vo vsetkom len nie v sebe.
Vdaka Bohu ako Mu rozumiem ja, vdaka Mu, ze ma priviedol cez moj alkoholizmus do AA - do tohto uzasneho spolocenstva. Tu sa citim prijaty a moj zivot ma konecne zmysel.
Tu zazivam Slobodu od alkoholu, tu som nasiel svojho Boha, tu pracou na programe mi konecne dochadza, ze potrebujem menit seba aby som mohol zit triezvy zivot, tu zazivam kazdy den zazraky, o ktorych sa mi ani nesnivalo, tu som zacal citit, milovat, akceptovat, pracovat na sebe a nie len prezivat, ale aj zit, zaujimat sa o druhych.
Ako sa pise v prisluboch - Odrazu si uvedomujem, ze Boh pre mna robito, co by som sam pre seba nedokazal urobit.

TOTO JE PRE MNA VELKOU SKUTOCNOSTOU
Marti

Dátum: 23.11.2014

Vložil: Stanka XY

Titulok: Re:Jak to vidí Bill 1. / Ako to vidí Bill 1.

Stanka, alkoholička

Neviem pravdu povediac čo o AA hovoria iní ľudia, skôr si myslím, že o AA ani nevedia:-) Vzhľadom na nespočetné množstvo pokusov prestať piť sama - svojpomocne, som pochopila, že len prestať piť nestačí mne osobne, pretože po čase ma emócie prevalcovali a ako "liek" bol všade dostupný alkohol.
Áno, v čase keď som pila som si myslela, že okolnosti resp. ľudia svojím správaním ma "nútia" piť, aby som to nejako spracovala som to zalievala, keďže ľudí som zmeniť nemohla a ani okolnosti. Až pomocou programu postupne zisťujem, že moje postoje k okolnostiam ma doviedli k pitiu.
Moje svojpomocné pokusy spočívali aj v čítaní rôznych motivačných kníh, písaní si denných programov, a atď ( to by bola samostatná kapitola" Ako nie na to:-)", aby som sa zmenila, ale nič mi nefungovalo dlhšie ako desať dní. Mala som problém prijať nejakú pomoc, lebo som si myslela, že všetko musím zvládnuť sama, našťastie tento postoj sa mi aspoň čiastočne zmenil - snažím sa na tom s pomocou mojej VM (vyššej moci) pracovať, a komunikujem s mojimi kamarátmi z AA.
Vďaka programu zisťujem o sebe nové veci a postupne prácou na 12 krokoch, prácou so sponzorom, službou a používaním odporúčaných nástrojov (modlitba) som na ceste k zmene svojich postojov a učím sa pokore (to mi de najmenej:-) , tolerancii, akceptácií ľudí a okolností.

S.

Dátum: 22.11.2014

Vložil: ziarovka35

Titulok: Pozdravujem

Caute vsetci mam Vas rad tesim sa na VAS a vase zdielanie

Dátum: 22.11.2014

Vložil: Marti Travolta

Titulok: ahooojte

DAKUJEM VAM ZA VASU SLUZBU - JE TO PARAAADA
THIS IS THE GREAT FACT FOR US
YABADABADUUUUUUUUUUUUUUUUU

Dátum: 22.11.2014

Vložil: ziarovka35

Titulok: Re:ahooojte

Ano je to SUPER
YABADABADUUUUUUUUUUUUUUUUU
<< 40 | 41 | 42 | 43 | 44

Pridať nový príspevok